kreatywność

 

Drodzy Rodzice i Kursanci!

W związku z kwarantanną przypadającą na miesiące marzec i kwiecień 2020, zbiorowe zajęcia stacjonarne w naszych placówkach SZTUKARIUM i MOBILNEJ SZKOLE MUZYCZNEJ zostają zawieszone. My jednak nie przestajemy pracować, przenieśliśmy naszą szkołę w tryb zajęć ON-LINE, pełną ofertę pakietów odnajdziecie na naszej stronie: http://www.sztukarium.pl/news/pakietyonline natomiast linki do filmów i instrukcję odtworzenia tutaj: http://www.sztukarium.pl/news/sztukariumtv.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty z PAKIETAMI ONLINE, staramy się z każdą kolejną lekcją być coraz lepsi i bardziej profesjonalni.

Wykupienie PAKIETU ONLINE, jest równoznaczne z chęcią kontynuacji zajęć po kwarantannie - w tym przypadku nieobowiązują już Państwa żadne dodatkowe opłaty (w tym opłata rezerwacyjna). 

Jeżeli z jakichś względów nie są Państwo zainteresowani zajęciami online, lecz chcieliby Państwo wrócić na zajęcia po kwarantanie, prosimy o wpłatę opłaty rezerwacyjnej w wysokości 20 zł/mc, co pomoże nam utrzymać aktualne grupy oraz nasze placówki na obecnym poziomie oraz zapewni miejsce w naszej placówce Państwu/Państwa dziecku, gdy zajęcia zostaną odwieszone.

Wpłatę należy dokonać na nasz nr konta: 

MANUFAKTURA SZTUKI

 42 1050 1764 1000 0092 3474 5298
W TYTULE PRZELEWU PROSIMY WPISAĆ:

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA / nazwa zajeć/ opłata rezerwacyjna 2020

 

Jeśli nie są Państwo zainteresowani powrotem na nasze zajęcia i chcą Państwo zrezygnować z zajęć w naszej placówce, prosimy o przesłanie pisemnej rezygnacji do dnia 10.04.2020  na adres kontakt@sztukarium.pl, rezygnacja z zajęć jest równoznaczna ze skreśleniem ucznia z listy uczestników i utratą miejsca w danej grupie.  Przypominamy, iż nadal obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, ale w tym wypadku mogą Państwo zdecydować, czy płacić pełną opłatę za zajęcia z możliwością odpracowania ich do września 2020 r, czy chcą zapłacić Państwo tylko opłatę rezerwacyjną bez możliwości odpracowania zajęć.

Rezygnacja wiąże się utratą miejsca w grupie, przy nowym naborze pierwszeństwo będą mieć osoby, które znajdują się obecnie na listach rezerwowych.

 
W ramach rekompensaty za zajęcia marcowe udostępniliśmy Państwu lekcje w wersji online w ramach projektu SztukariumTv, ilość udostępnionych lekcji jest zależna od ilości zajęć w marcowym abonamencie.  
Dodatkowo otrzymają Państwo możliwość bezpłatnego udziału w wydarzeniu (warsztaty plastyczne, bal lub koncert edukacyjny) po zakończeniu okresu kwarantanny.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: 535 835 544 lub na e-mail kontakt@sztukarium.pl.

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia, 

 

zespół Sztukarium.