kreatywność

Zajęcia plastyczne

Zajęcia malarskie

MALARSTWO I RYSUNEK

to 2-godzinne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, podczas których nauczymy rysunku i malarstwa od podstaw, przygotujemy do egzaminów wstępnych oraz pomożemy rozwinąć nabyte już umiejętności. Zajęcia prowadzone w małej grupie, pozwalają na indywidualne podejście do potrzeb każdego uczestnika. Próbując różnych technik, podejmiemy się pracy z martwą naturą oraz modelem. Warsztaty zakończone będą wystawą prezentującą prace uczestników.

Zapewniamy potrzebne materiały, odpowiednie warunki oraz miłą atmosferę.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godz. 17.15 oraz piątek o godz. 17.15 i 19.00

 koszt: 210 zł miesiecznie

 

 

PLASTYKA KREATYWNA (3-6 lat)

Zajęcia z nurtu DIY.  Wprowadzą dzieci w świat prac manualnych, rozwijając w nich nie tylko zdolności malarskie, ale też kreatywne, pozbawione szablonów myślenie. Wykorzystując proste przedmioty, odpady, narzędzia techniczne i plastyczne uczestnicy będą upiększać przedmioty codziennego użytku, przygotowywać zabawki, okolicznościowe prezenty czy ozdoby.  Zapewniamy niezbędne materiały, umożliwiamy również ozdabianie przedmiotów własnych.   

koszt: 140 zł miesięcznie.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godz. 16.00.

 

CERAMIKA I RZEŹBA

Lekcje ceramiki w Gdańsku

Lekcje ceramiki w Sztukarium to propozycja dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Na zajęciach uczestnicy poznają właściwości gliny i techniki jej obróbki. Będą mieli okazję stworzyć własną zastawę, rozpoczynając od prostych przedmiotów, na bardziej skomplikowanych kończąc. Wytworzone przedmioty będą powodem do dumy i wspaniałą ozdobą w każdym mieszkaniu.

Koszt: 190 zł miesięcznie

Termin: czwartek godz. 18.30