kreatywność

SZKOŁA MUZYCZNA SZTUKARIUM

Gdańsk Morena ul. Piecewska 27 
Gdańsk Ujeścisko ul. Piotrkowska 33

Zapraszamy do nauki muzyki w wybranych specjalnościach:

PIANINO, WIOLONCZELA, SKRZYPCE, GITARA, GITARA ELEKTRYCZNA, FLET PROSTY I FLET POPRZECZNY, OBÓJ, SAKSOFON, PERKUSJA, GITARA BASOWA oraz ŚPIEW.

INFORMACJE OGÓLNE NA TEMAT KURSÓW MUZYCZNYCH W SZTUKARIUM:

W bieżącym roku szkolnym zapraszamy na lekcje indywidualne gry na instrumentach oraz śpiewu. Nauczamy bez względu na poziom, nie narzucamy także ograniczeń wiekowych ani innego rodzaju. Nie ma u nas egzaminów wstępnych, można zapisywać się i rezygnować w dowolnych terminach w przeciągu całego roku kalendarzowego.

W ofercie nauka gry na gitarze, gitarze basowej, wiolonczeli, flecie, pianinie, saksofonie, oboju, perkusji, skrzypcach, a także nauka śpiewu. Zapraszamy chętnych w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności! Nasi nauczyciele dopasują repertuar i metody dydaktyczne do Państwa potrzeb i preferencji.

Zajęcia prowadzą wyjątkowi gdańscy pedagodzy, pasjonaci sztuki muzycznej i niedyrektywnej edukacji.

Zajęcia prowadzimy w naszych dwóch placówkach:

GDAŃSK MORENA ul. Piecewska 27

GDAŃSK UJEŚCISKO ul. Piotrkowska 33

 

OPŁATY:

Wersja podstawowa (lekcje gry na instrumencie/śpiewu)

320 zł/mc:  1x lekcja indywidualna 30 min tygodniowo (średnio w semestrze 4 lekcje miesięcznie). Czas lekcji zalecany dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. 

420 zł/mc:  1x lekcja indywidualna 45 min tygodniowo  (średnio w semestrze 4 lekcje miesięcznie). Czas lekcji zalecany dla młodzieży i dorosłych.

Wersja rozszerzona (realizacja programu szkoły muzycznej)

420 zł/mc:  1x lekcja indywidualna 30 min tygodniowo (średnio w semestrze 4 lekcje miesięcznie) plus 1x lekcja grupowa 45 min tygodniowo (średnio w semestrze 8 lekcji miesięcznie). Czas lekcji zalecany dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. 

520 zł/mc: 1x lekcja indywidualna 45 min tygodniowo (średnio w semestrze 4 lekcje miesięcznie) plus 1x lekcja grupowa 45 min tygodniowo (średnio w semestrze 8 lekcji miesięcznie). Czas lekcji zalecany dla młodzieży i dorosłych.

Dla stałych uczniów szkoły 5% zniżki z tytułu kontynuacji nauki.*

Dla rodzeństw w szkole muzycznej Sztukarium 5% zniżki (dotyczy wyłącznie zajęć indywidualnych).*

*zniżki się nie łączą

 

Zapraszamy również na nasze muzyczne zajęcia grupowe: RYTMIKĘ, GORDONKI I JUNIOR PIANO (zajęcia opisane szczegółowo na podstronach  zawierających ofertę według kategorii wiekowej).

 

Zapisu prosimy dokonać wypełniajac poniższy formularz. Skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia dokładnego terminu lekcji: