kreatywność

Zajęcia ruchowe w Sztukarium

Potrzeba ruchu jest najbardziej naturalną z potrzebą człowieka. Ruch gwarantuje zdrowie fizyczne i psychiczne, a także leży u podstaw prawidłowego rozwoju dziecka. Dlatego też zapraszamy Państwa na nasze zajęcia, przygotowane z myślą o uczniach w każdym wieku!

Zajęcia dla maluszków:

BALET - zajęcia ruchowe, wykorzystujące zabawy taneczno-muzyczne budujące motorykę dużą i prawidłowy rozwój fizyczny dziecka. Dzieci w zabawowy sposób poznają podstawy baletu.

Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym:

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA -  zajęcia ruchowe, wykorzystujące zabawy ruchowe oraz ogromną potrzebę ruchu w tym wieku.  Budują motorykę dużą i wspierają prawidłowy rozwój fizyczny dziecka. Dzieci w zabawowy sposób uczą się figur gimnastycznych, pracują nad sprawnością fizyczną i naturalną w tym wieku giętkością.

BALET - zajęcia ruchowe, wykorzystujące zabawy taneczno-muzyczne, budujące motorykę dużą i prawidłowy rozwój fizyczny dziecka. Dzieci w zabawowy sposób uczą się podstaw baletu.

Zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym:

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA -  zajęcia ruchowe, budują motorykę i wspierają prawidłowy rozwój fizyczny. Młodzi adepci sztuki gimnastycznej ćwiczą elastyczność ciała i budują swoją siłę fizyczną, ucząc się kolejno figur akrobatycznych.

BALET i BALET/JAZZ oraz MODERN JAZZ - zajęcia ruchowe, wykorzystujące ćwiczenia taneczno-muzyczne, budujące motorykę dużą i prawidłowy rozwój fizyczny ucznia. Młodzi tancerze uczą się świadomości własnego ciała, koordynacji oraz pracują nad piękną postawą ciała.

Zajęcia dla młodzieży i dorosłych:

JOGA -  o dobroczynnych właściwościach jogi napisano już wiele. My dodamy od siebie, że joga to wspaniały sposób na zadbanie o nasze ciała, tak mocno nadwerężone stresami dnia codziennego. Zajęcia przeznaczone są dla uczestników na każdym poziomie zaawansowania, skupiają się na rozwoju fizycznym w przyjaznej, wspierającej atmosferze, która pozwoli Państwu zapomnieć o troskach dnia codziennego. 

BALET - zajęcia ruchowe, wykorzystujące ćwiczenia taneczno-muzyczne, które pozwolą zbudować formę i cieszyć się tańcem nawet początkującym tancerzom bez względu na wiek. Balet buduje prawidłową postawę ciała, uczy poruszać się z gracją i pewnością siebie.

FORMULARZ REJESTRACYJNY DO ZGŁOSZENIA KURSANTA NA ZAJĘCIA W SZTUKARIUM:

Zgłoszenie się poprzez formularz jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu i zawarciem umowy o prowadzenie kursu, jednak po pierwszych zajęciach można zrezygnować z kursu mailowo w ciągu 7 dni (szczegółowe zasady rezygnacji w regulaminie).

Grafik zapisów na zajęcia zbiorowe. Należy wybrać preferowaną lokalizację (rok 2022/23 - Morena lub rok 2022/23 Ujeścisko)