kreatywność

Zajęcia muzyczne w Sztukarium

Muzyka to wspaniała dziedzina sztuki, pozwalająca na rozwój na wielu obszarach jednocześnie. Zapraszamy uczniów w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania do zapoznania się z naszą bogatą ofertą zajęć muzycznych:

 

Zajęcia dla maluszków:

RYTMIKA (dla dzieci od 1 do 4 roku życia) - zajęcia sensoryczno-muzyczne z elementami plastyki, w oparciu o nasz autorski program. Podczas zajęć dzieci poznają różne nowe instrumenty, rozwijają zdolności muzyczne i manualne, rozwijają motorykę dużą i małą. Nasze zajęcia rytmiki, poprzez muzykę, wpływają na ogólny rozwój dziecka. Zajęcia są wypełnione naszymi autorskimi utworami muzycznymi, granymi i śpiewanymi przez nauczyciela na żywo.

GORDONKI (dla dzieci od 0-4 roku życia) - zajęcia prowadzone w dwóch grupach wiekowych - 0-1 lat, 2-4 lat, przez dwóch nauczycieli - muzyków. Zajęcia w nurcie teorii uczenia się muzyki prof. E.E.Gordona, polegające na maksymalnym rozszerzeniu muzycznych horyzontów dziecka i zanurzeniu w języku muzycznym. Zajęcia tworzą świetną bazę do dalszej edukacji muzycznej.

 

Zajęcia dla maluszków, dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym (osobne grupy dla danych przedziałów wiekowych):

JUNIOR PIANO - nasz autorski program muzyczny uczący podstaw muzycznych i gry na instrumencie. Na zajęciach każde dziecko ma własny instrument, na którym buduje swoje muzyczne abecadło. Podczas zajęć wykorzystujemy nasze autorskie piosenki, polską muzykę ludową oraz elementy teorii uczenia się muzyki prof. E.E.Gordona.

LEKCJE INDYWIDUALNE:

Zapraszamy do nauki muzyki w wybranych specjalnościach, bez ograniczeń wiekowych, limitów dostępnych miejsc i egzaminów: PIANINO, WIOLONCZELA, SKRZYPCE, GITARA, FLET, OBÓJ, SAKSOFON, PERKUSJA, GITARA BASOWA oraz ŚPIEW.

 

INFORMACJE OGÓLNE DOTYCZĄCE KURSÓW MUZYCZNYCH W SZTUKARIUM:

W nadchodzącym roku szkolnym zapraszamy na lekcje indywidualne gry na instrumentach oraz śpiewu. 

W ofercie nauka gry na gitarze, gitarze basowej, wiolonczeli, flecie, pianinie, saksofonie, oboju, perkusji, skrzypcach, a także nauka śpiewu. Zapraszamy chętnych w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności! Nasi nauczyciele dopasują lekcje do Państwa potrzeb.

Zajęcia prowadzą wyjątkowi gdańscy pedagodzy, pasjonaci sztuki muzycznej i niedyrektywnej edukacji.

Zajęcia prowadzimy w naszych dwóch placówkach:

MORENA ul.Piecewska 27

UJEŚCISKO ul.Piotrkowska 33b

 

OPŁATY:

Wersja podstawowa (lekcje gry na instrumencie/śpiewu)

300 zł/mc:  1x lekcja indywidualna 30 min tygodniowo (średnio w semestrze 4 lekcje miesięcznie). Czas lekcji zalecany dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. 

 

400 zł/mc:  1x lekcja indywidualna 45 min tygodniowo  (średnio w semestrze 4 lekcje miesięcznie). Czas lekcji zalecany dla młodzieży i dorosłych.

 

Wersja rozszerzona (realizacja programu szkoły muzycznej)

 

340 zł/mc:  1x lekcja indywidualna 30 min oraz 1x  lekcja grupowa 45 min* tygodniowo (łącznie średnio 8 lekcji w miesiącu)

 

440 zł/mc:  1x lekcja indywidualna 45 min  oraz 1x  lekcja grupowa 45 min*  tygodniowo (łącznie średnio 8 lekcji w miesiącu)

* zajęcia umuzykalniające wg teorii uczenia się muzyki E.E.Gordona

 

Dla stałych uczniów szkoły 5% zniżki z tytułu kontynuacji nauki.

 

Zapraszamy również na nasze muzyczne zajęcia grupowe:RYTMIKĘ, GORDONKI I JUNIOR PIANO (zajęcia opisane w danej kategorii wiekowej).

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY DO ZGŁOSZENIA KURSANTA NA ZAJĘCIA W SZTUKARIUM :

Zgłoszenie się poprzez formularz jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu i zawarciem umowy o prowadzenie kursu, jednak po pierwszych zajęciach można zrezygnować z kursu mailowo w ciągu 7 dni (szczegółowe zasady rezygnacji w regulaminie).

Grafik zapisów na zajęcia zbiorowe. Należy wybrać preferowaną lokalizację (rok 2022/23 - Morena lub rok 2022/23 Ujeścisko)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY KURSANTA NA INDYWIDUALNE LEKCJE GRY NA INSTRUMENTACH I ŚPIEWU W SZTUKARIUM :