kreatywność

LATO JUŻ TUŻ TUŻ..

A wraz z nim długo wyczekiwane Wakacje. Dla dzieci to czas, kiedy mogą rozwinąć skrzydła. A my, jak co roku, jestesmy tu, aby im w tym pomóc!

 

ZAPEWNIAMY :


- opiekę nad dziećmi od godziny 7 do 17


- pełne wyżywienie (śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek) oraz napoje i zdrowe przekąski

- wszystkie materiały potrzebne do nauki i zabawy

- ubezpieczenie NNW

- najlepszą kadrę pod słońcem :)

Proponujemy Państwu wyjątkowy i różnorodny program turnusów w czasie Letnich Półkolonii:

 

24 – 28.06.2019 –  TEATRALNO – FILMOWY

01 – 05.07.2019 – MUZYKA FILMOWA

08 – 12.07.2019 – MUZYKA BAJKOWA

15 – 19.07.2019 – NAUKOWO – TECHNICZNY 

12 – 16.08.2019 – MALARSTWO I RYSUNEK*

19 – 23.08.2019 – MALARSTWO I RZEŹBA

26 – 30.08.2019 – MUSICAL

*turnus 4 dniowy - ze względu na święto 15.08 - opłata za turnus niższa o 50 zł

 

Cennik:

 

450zł / turnus: 12 – 16.08.2019 – MALARSTWO I RYSUNEK*

*turnus 4 dniowy - ze względu na święto 15.08 - opłata za turnus niższa o 50 zł

500zł/ turnus: wszystkie pozostałe terminy

 

Zapisy:

Rezewacji miejsc można dokonywać porzez zgłoszenie:

- telefoniczne: pod nr tel 535 835 544 

- mailowe: pod adresem kontakt@sztukarium.pl

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł, którą należy przelać na konto:

Manufaktura Sztuki (Oddział Sztukarium)

42 1050 1764 1000 0092 3474 5298

w tytule podając imię i nazwisko dziecka/data turnusu/polkolonie 2019


Miejsce:
Centrum Rozwoju Talentów „SZTUKARIUM”
ul.Piotrkowska 33B, 80-180 Gdańsk

 

Z myślą o naszych kursantach z Moreny stworzyliśmy specjalną możliwość zbiórki uczestników półkolonii w naszej siedzibie (Mobilna Szkoła Muzyczna) na Morenie, ul.Piecewska 27.

Wiecej informacji u kierownika półkolonii pod nr tel 608 30 51 52.

Nasze półkolonie to 7 wyjątkowych turnusów na różnorodnych profilach:


 TURNUS TEATRALNO-FILMOWY


Podczas tygodniowych warsztatów młodzi artyści pracują nad przedstawieniem teatralnym, w całości tworząc je samodzielnie od scenariusza po scenografię i kostiumy pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów Sztukarium. Ukoronowaniem turnusu teatralno-filmowego jest przedstawienie teatralne (uwiecznione na pamiątkę na DVD), w którym wystąpią uczestnicy podczas ostatniego dnia półkolonii.


TURNUS MUZYCZNY - MUZYKA FILMOWA / MUZYKA BAJKOWA

Turnus szczególnie dedykowany uczniom Mobilnej Szkoły Muzycznej oraz uczniom innych szkół muzycznych, oraz dzieciom, które dopiero chciałyby rozpocząć swoją przygodę z muzyką. Dzieci przez każdy tydzień pracy będą pracować nad innym projektem muzycznym, wspólnie tworzyć aranżacje, wymyślać wariacje na znane tematy muzyczne i oczywiście dużo grać i śpiewać zarówno podczas zajęć zbiorowych, jak i podczas zajęć indywidualnych. Zajęcia pod okiem wykwalifikowanej kadry nauczycieli Mobilnej Szkoły Muzycznej z możliwością specjalizacji w zakresie: skrzypiec, altówki, wiolonczeli, fortepianu/pianina, oboju, fletu, gitary, śpiewu. Istnieje możliwość głoszenia dziecka grającego na innym intrumencie-prosimy wtedy o kontakt pod nr tel. 608 30 51 52

 

 TURNUS NAUKOWO-TECHNICZNY


To propozycja dla młodych naukowców, pasjonatów techniki oraz elektroniki. Podczas tygodniowego turnusu dzieci zdobędą podstawową wiedzę z zakresu budowy i zasad działania urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Nie zabraknie również kreatywnych pomysłów na zastosowanie tej wiedzy w praktyce. Dodatkową atrakcją będą eksperymenty z zakresu matematyki, fizyki i chemii oraz pokaz programowania robota. Całość zakończy wystawa prac i urządzeń zbudowanych przez uczestników półkolonii.

TURNUS RYSUNKU I MALARSTWA / RZEŹBY I MALARSTWA


Turnus poświęcony miłośnikom sztuk plastycznych. Młodzi malarze poznają i utrwalą podstawowe techniki rysunku i malarstwa, a także ruszą w plener, aby uchwycić piękno otaczającej nas przyrody i architektury i pokazać ją na obrazach w swój własny, wyjątkowy sposób.Nasi kursanci odkryją piękno ceramicznej rzeźby, własnoręcznie stworzą pamiątkowe odlewy oraz wspólnie wykonają kreatywne instalacje. Turnus zakończy uroczysty wernisaż, podczas którego młodzi artyści będą mogli pochwalić się swoimi osiągnięciami i pracami wykonanymi podczas półkolonii.


TURNUS MUSICALOWY


To propozycja zarówno dla dzieci kochających taniec, teatr, śpiew, jak i grę na instrumentach. Dzieci o różnych talentach podejmą wyzwanie stworzenia wspólnie przedstawienia musicalowego łączącego różne dziedziny artystyczne. Wspólnie stworzą scenariusz, muzykę, scenografię, utworzą grupę taneczną, orkiestrę oraz zespół wokalny, a efekty ich pracy podziwiać będzie można podczas oficjalnego zakończenia Półkolonii w Sztukarium.


PÓŁKOLONIE W SZTUKARIUM – NAJLEPSZY POMYSŁ NA LATO W MIEŚCIE!

Zapisy i pytania prosimy kierować pod numer 535 835 544 lub  608 305 152 

oraz pod adres mailowy kontakt@sztukarium.pl