kreatywność

ZAJĘCIA PLASTYCZNE DLA DZIECI I DOROSŁYCH

W tym roku zapraszamy na zajęcia uczniów w każdym wieku i o każdym poziomie zaawansowania!

Zajęcia dla najmłodszych skupiają się na rozwoju motoryczno-sensorycznym, a także rozwoju kreatywności poprzez dobrą zabawę. Jednocześnie tworzą podstawę do dalszego rozwoju artystycznego. 

Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym:

PLASTYKA KREATYWNA - uczy szeroko rozumianej kreatywności oraz tego, że każdy materiał można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Rozwija motorykę małą, wspiera rozwój umiejętności szkolnych dziecka.

CERAMIKA - możliwość pracy z masą ceramiczną dobodźcowywuje dziecko sensorycznie, wzmacnia motorykę małą oraz rozwija wyobraźnię.

Zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym:

MALARSTWO I RYSUNEK - to zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, podczas których nauczymy rysunku i malarstwa od podstaw, przygotujemy do egzaminów wstępnych oraz pomożemy rozwinąć nabyte już umiejętności. Zajęcia prowadzone w małej grupie, pozwalają na indywidualne podejście do potrzeb każdego uczestnika. Próbując różnych technik, podejmiemy się pracy z martwą naturą oraz modelem. Warsztaty zakończone będą wystawą prezentującą prace uczestników. Zapewniamy potrzebne materiały, odpowiednie warunki oraz miłą atmosferę.

CERAMIKA - możliwość pracy z masą ceramiczną dobodźcowywuje dziecko sensorycznie, wzmacnia motorykę małą oraz rozwija wyobraźnie.

Zajęcia dla dorosłych:

Zapraszamy serdecznie na zajęcia z CERAMIKI oraz MALARSTWA I RYSUNKU dla dorosłych. Jeżeli do tej pory rysowali Państwo tylko "do szuflady" to najwyższy czas to zmienić. Zajęcia prowadzone są przez naszych doświadczonych nauczycieli, którzy przeprowadza Państwo przez tajniki tworzenia dostosowane do Państwa zainteresowań i możliwości.

FORMULARZ REJESTRACYJNY DO ZGŁOSZENIA KURSANTA NA ZAJĘCIA W SZTUKARIUM :

Zgłoszenie się poprzez formularz jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu i zawarciem umowy o prowadzenie kursu, jednak po pierwszych zajęciach można zrezygnować z kursu mailowo w ciągu 7 dni (szczegółowe zasady rezygnacji w regulaminie).

Grafik zapisów na zajęcia zbiorowe. Należy wybrać preferowaną lokalizację (rok 2022/23 - Morena lub rok 2022/23 Ujeścisko)