kreatywność

Zajęcia maluszkowe w sztukarium

 dla dzieci w wieku od 0 do 4 lat.

 

DZIECKO UCZESTNICZY W ZAJĘCIACH WRAZ Z OPIEKUNEM.
Wiemy jak bardzo ważny jest rozwój dzieci!  Czas od narodzin do 4 roku życia, jest okresem najbardziej dynamicznym, gdzie dzieci uczą się poprzez tzw. absorbcję. Aby jak najbardziej wykorzystać ten czas i maksymalnie wspierać rozwój dzieci stworzyliśmy specjalne - sensoryczne, muzyczne i ogólnorozwojowe programy:
 

LOGOSENSOPLASTYKA (dla dzieci od 1,5 do 4 roku życia) - nasz autorski program, gdzie przez sensorykę połączoną z elementami plastyki wpieramy rozwój mowy oraz percepcji dzieci. Poprzez stymulącją sensoryczną dzieci rozwijamy podstawy przyszłych umiejętności szkolnych, tj. pisanie, umiejętności artystyczne i matematyczne. 

SENSOENGLISH (dla dzieci od 1,5 do 4 roku życia) - zajęcia łączące w sobie zalety zajęć sensorycznych z nauką języka angielskiego. Podczas zajęć dziecko jest zanurzone w języku angielskim, aby w pełni wykorzystać naturą chłonność dziecięcego umysłu do absorbowania języka, którym jest otoczone.

RYTMIKA (dla dzieci od 1 do 4 roku życia) - zajęcia sensoryczno-muzyczne z elementami plastyki, w oparciu o nasz autorski program. Podczas zajęć dzieci poznają różne nowe instrumenty, rozwijają zdolności muzyczne i manualne, rozwijają motorykę dużą i małą. Nasze zajęcia rytmiki, poprzez muzykę, wpływają na ogólny rozwój dziecka. Zajęcia są wypełnione naszymi autorskimi utworami muzycznymi, granymi i śpiewanymi przez nauczyciela na żywo.

GORDONKI (dla dzieci od 0-4 roku życia) - zajęcia prowadzone w dwóch grupach wiekowych - 0-1 lat, 2-4 lat, przez dwóch nauczycieli - muzyków. Zajęcia w nurcie teorii uczenia się muzyki prof. E.E.Gordona, polegające na maksymalnym rozszerzeniu muzycznych horyzontów dziecka i zanurzeniu w języku muzycznym. Zajęcia tworzą świetną bazę do dalszej edukacji muzycznej.

BALET - zajęcia ruchowe, wykorzystujące zabawy taneczno-muzyczne budujące motorykę dużą i prawidłowy rozwój fizyczny dziecka. Dzieci w zabawowy sposób poznają podstawy baletu.

JUNIOR PIANO - nasz autorski program muzyczny uczący podstaw muzycznych i gry na instrumencie. Na zajęciach każde dziecko ma własny instrument, na którym buduje swoje muzyczne abecadło. Podczas zajęć wykorzystujemy nasze autorskie piosenki, polską muzykę ludową oraz elementy teorii uczenia się muzyki prof. E.E.Gordona.

 
Nasze zajęcia to nie tylko rozwój, ale też świetnie spędzony z dzieckiem czas służący pogłębianiu relacji i dobrej zabawie.
Zajęcia odbywają się w naszych dwóch gdańskich placówkach: na Morenie - ul.Piecewska 27 oraz na Ujeścisku - ul.Piotrkowska 33b.
 
 

  

ZAJĘCIA MALUSZKOWE - MORENA UL.PIECEWSKA 27

ZAJĘCIA MALUSZKOWE - UJEŚCISKO UL.PIOTRKOWSKA 33B

 

 

 
 
Zapraszamy do zapisu:

https://www.sztukarium.pl/grafik