kreatywność

KURSY WAKACYJNE - LATO 2024

Lato tuż za rogiem, ale doskonale wiemy, że od rozwoju poprzez zabawę odpoczywać nie trzeba. Dlatego w te wakacje zapraszamy Państwa na wakacyjne edycje naszych wyjątkowych kursów i lekcji indywidualnych. Znajdą Państwo u nas zajęcia dla wszystkich grup wiekowych, bez ograniczeń wiekowych!

Nasza artystyczna oferta wakacyjna:

Maluszki (0-4 lat)

 • GORDONKI (dla dzieci od 0-3 roku życia) - zajęcia prowadzone przez dwóch nauczycieli - muzyków. Zajęcia w nurcie teorii uczenia się muzyki prof. E.E.Gordona, polegające na maksymalnym rozszerzeniu muzycznych horyzontów dziecka i zanurzeniu w języku muzycznym. Zajęcia tworzą świetną bazę do dalszej edukacji muzycznej. Opłata 160 zł za mc.
 • JUNIOR BALET - zajęcia ruchowe, wykorzystujące zabawy taneczno-muzyczne budujące motorykę dużą i prawidłowy rozwój fizyczny dziecka. Dzieci w zabawowy sposób poznają podstawy baletu. Opłata 180 zł za mc.
 • JUNIOR PIANO - nasz autorski program muzyczny uczący podstaw muzycznych i gry na instrumencie. Na zajęciach każde dziecko ma własny instrument, na którym buduje swoje muzyczne abecadło. Podczas zajęć wykorzystujemy nasze autorskie piosenki, polską muzykę ludową oraz elementy teorii uczenia się muzyki prof. E.E.Gordona. Opłata 210 zł za mc.
 • RYTMIKA (dla dzieci od 1 do 4 roku życia) - zajęcia sensoryczno-muzyczne z elementami plastyki, w oparciu o nasz autorski program. Podczas zajęć dzieci poznają różne nowe instrumenty, rozwijają zdolności muzyczne i manualne, rozwijają motorykę dużą i małą. Nasze zajęcia rytmiki, poprzez muzykę, wpływają na ogólny rozwój dziecka. Zajęcia są wypełnione naszymi autorskimi utworami muzycznymi, granymi i śpiewanymi przez nauczyciela na żywo. Opłata 180 zł za mc.
 • LOGOSENSOPLASTYKA* (dla dzieci od 1,5 do 4 roku życia) - nasz autorski program, gdzie przez sensorykę połączoną z elementami plastyki wpieramy rozwój mowy oraz percepcji dzieci. Poprzez stymulacje sensoryczne rozwijamy podstawy przyszłych umiejętności szkolnych, tj. pisanie, umiejętności artystyczne i matematyczne. Opłata 210 zł za mc.
 • SENSOPLASTYKA®️ * (dla dzieci od 0 do 3 roku życia) - tak zwane zajęcia "brudne", podczas który tworzymy bezpieczną przestrzeń do poznawania siebie i otaczającego nas świata. Zadaniem zajęć jest stymulacja wszystkich zmysłów dziecka i wspieranie rozwoju kompetencji intrapersonalnych i interpersonalnych. Opłata 210 zł za mc.

tak zwane zajęcia "brudne", podczas który tworzymy bezpieczną przestrzeń do poznawania siebie i otaczającego nas świata, używając częsciowo produktów spożywczych. Ze względu na formę zajęć, zalecamy zabranie ubranka na zmianę. 

 

Dzieci przedszkolne

 • BALET  - zajęcia ruchowe, wykorzystujące zabawy taneczno-muzyczne, budujące motorykę dużą i prawidłowy rozwój fizyczny dziecka. Dzieci w zabawowy sposób uczą się podstaw baletu. Opłata 180 zł za mc.
 • CERAMIKA - możliwość pracy z masą ceramiczną dobodźcowywuje dziecko sensorycznie, wzmacnia motorykę małą oraz rozwija wyobraźnie. Opłata 210 zł za mc.
 • GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA -  zajęcia ruchowe, wykorzystujące zabawy ruchowe oraz ogromną potrzebę ruchu w tym wieku.  Budują motorykę dużą i wspierają prawidłowy rozwój fizyczny dziecka. Dzieci w zabawowy sposób uczą się figur gimnastycznych, pracują nad sprawnością fizyczną i naturalną w tym wieku giętkością. Opłata 190 zł za mc.
 • GIMNASTYKA POWIETRZNA - Fantastyczne zajęcia wzmacniające dla dzieci, budujące siłe mięśni i elastyczność ciała. Dodatkowo możliwość pracy z hamakiem wzmacnia cały układ motoryczno-ruchowy oraz stymuluje błędnik. Jest to również świetna zabawa oraz relaks dla dzieci. Opłata 190 zł za mc.
 • JUNIOR PIANO - nasz autorski program muzyczny uczący podstaw muzycznych i gry na instrumencie. Na zajęciach każde dziecko ma własny instrument, na którym buduje swoje muzyczne abecadło. Podczas zajęć wykorzystujemy nasze autorskie piosenki, polską muzykę ludową oraz elementy teorii uczenia się muzyki prof. E.E.Gordona. Opłata 210 zł za mc.

Dzieci szkolne

 • BALET  - zajęcia ruchowe, wykorzystujące zabawy taneczno-muzyczne, budujące motorykę dużą i prawidłowy rozwój fizyczny dziecka. Dzieci w zabawowy sposób uczą się podstaw baletu. Opłata 170 zł za mc.  Opłata 180 zł za mc.
 • CERAMIKA - możliwość pracy z masą ceramiczną dobodźcowywuje dziecko sensorycznie, wzmacnia motorykę małą oraz rozwija wyobraźnie. 
 • GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - zajęcia ruchowe, budują motorykę i wspierają prawidłowy rozwój fizyczny. Młodzi adepci sztuki gimnastycznej ćwiczą elastyczność ciała i budują swoją siłę fizyczną, ucząc się stopniowo coraz bardziej zaawansowanych figur akrobatycznych. Opłata 190 zł za mc.
 • GIMNASTYKA POWIETRZNA  Fantastyczne zajęcia wzmacniające dla dzieci, budujące siłe mięśni i elastyczność ciała. Dodatkowo możliwość pracy z hamakiem wzmacnia cały układ motoryczno-ruchowy oraz stymuluje błędnik. Jest to również świetna zabawa oraz relaks dla dzieci. Opłata 190 zł za mc.
 • MALARSTWO I RYSUNEK - to zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, podczas których nauczymy rysunku i malarstwa od podstaw, przygotujemy do egzaminów wstępnych oraz pomożemy rozwinąć nabyte już umiejętności. Zajęcia prowadzone w małej grupie, pozwalają na indywidualne podejście do potrzeb każdego uczestnika. Próbując różnych technik, podejmiemy się pracy z martwą naturą oraz modelem. Warsztaty zakończone będą wystawą prezentującą prace uczestników. Zapewniamy potrzebne materiały, odpowiednie warunki oraz miłą atmosferę. Opłata 250 zł za mc.

Młodzież i Dorośli 

 • CERAMIKA - zajęcia w przyjaznej atmosferze rozwijają kreatywność. Zajęcia prowadzone są przez naszych doświadczonych nauczycieli, którzy wtajemniczą Was w artystyczne arkana pracy twórczej stosownie do zainteresowań i aktualnych możliwości. W cene kursu wchodzą: glina, szkliwa, koła garncarskie, wypalenie pracy w piecu ceramicznym. 260 zł za mc
 • MALARSTWO I RYSUNEK - jeżeli do tej pory rysowali Państwo do szuflady to najwyższy czas to zmienić. Kurs malarstwa i rysunku prowadzony jest przez naszych doświadczonych nauczycieli, którzy wtajemniczą Was w artystyczne arkana pracy twórczej stosownie do zainteresowań i aktualnych możliwości. 260 zł za mc
 • AIR JOGA - połączenie formuły jogi oraz gimnastyki powietrznej. Zastosowanie pomocy w postaci hamaka pomaga w nauce assan, a także minimalizuje możliwość kontuzji, podtrzymując i zabezpieczając układ kostno-szkieletowy. Ćwiczenia airgi mają różnież charakter  upiększający i odmładzający poprzez możliwość zastosowania ćwiczeń antygrawitacyjnych oraz antycelulitowych. Opłata 170 zł za mc.

 

 

PRZY ZAPISIE NA 2 MIESIĄCE - DRUGI MIESIĄC 35% TANIEJ!

Zajęcia odbywają się w naszej placówce na Morenie, ul. Piecewska 27 oraz na  Ujeścisku, ul. Piotrkowska 33B od 01.07.2024 do 24.08.2024 i wyłącznie w tym terminie można odrabiać terminowo zgłoszone nieobecności w ramach kursu.

*15.08.2024 - zajęcia odbywają się według planu

Opłaty prosimy kierować na konto:

Manufaktura Sztuki (Oddział Sztukarium)

42 1050 1764 1000 0092 3474 5298

w tytule podając imię i nazwisko dziecka